Tanie domeny

Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? Takie pytanie zadaje sobie chyba każdy, kto planuje założyć swoją pierwszą stronę internetową. Tak się składa, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie.

Rozwój technologiczny, a w szczególności rozwój branży e-commerce sprawił, że prowadzenie sklepu internetowego dla wielu osób może stanowić bardzo dochodowe zajęcie. Praktycznie każdego miesiąca powstają nowe sklepy internetowe, oferujące usługi z naprawdę różnych dziedzin. W sklepach internetowych można znaleźć na przykład suplementy, ubrania czy nawet szkolenia w formie filmów.

Rynek e-commerce w Polsce wyceniono na ponad 40 miliardów złotych. Nic więc dziwnego, że wiele osób upatruje w branży e-commerce świetnego sposobu na biznes. Samo założenie strony internetowej oraz prowadzenie sklepu internetowego, od strony technicznej jest bardzo proste. Wystarczy do tego znajomość kilku prostych zagadnień oraz znajomość obsługi WordPressa. WordPress to system zarządzania treścią, dzięki któremu możemy dodawać różne treści na naszą stronę oraz łatwo je edytować. W internecie możemy znaleźć całe mnóstwo kursów, które pozwalają nauczyć się obsługi tego narzędzia. Warto wiedzieć również czym jest domena i hosting. Otóż domena to nic innego jak nazwa naszej strony internetowej, którą wpisujemy w przeglądarkę. Hosting jest z kolei serwerem, na którym przechowywane są wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej.

Aktualnie na rynku istnieje bardzo wiele firm, które oferują tego typu usługi. Warto więc zrobić odpowiednie rozeznanie rynku, zanim podejmiemy decyzję o zakupie hostingu i domeny. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które myślą o własnej stronie internetowej są tanie domeny na kru.pl. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niezwykle prosta. Wystarczy bowiem zakupić domenę i podpiąć ją do posiadanego już hostingu. Jeśli nie posiadamy żadnego serwera, możemy go zakupić również za pośrednictwem kru.pl w bardzo korzystnej cenie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here