System do contact center

Contact center to określenie, które jest używane w odniesieniu do firm, które obsługują klientów kompleksowo, jeśli chodzi o sprzedaż produktów i usług, jak i bieżącą pomoc w tym zakresie. Contact center obejmuje telemarketing i call center. Aby móc skutecznie realizować cele firmy w tym zakresie trzeba się zaopatrzyć w odpowiednie oprogramowanie. Godny polecenia w tym zakresie jest system contact center od Conpeek.com. Co go wyróżnia?

W przypadku stosowania rozwiązania contact center w firmie, oprogramowanie Conpeek.com, dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań informatycznych zapewnia sprawne zarządzanie zespołem i spersonalizowanie komunikacji z klientem, dostosowując ją do konkretnej osoby. Dzięki temu firma może osiągnąć wysokie wskaźniki skuteczności sprzedaży, czy też pomocy w rozwiązaniu problemu, ograniczając przy tym ryzyko braku kontaktu, ze względu na zastosowanie nieodpowiedniego kanału komunikacji, złej pory dnia lub zbyt długiego czasu oczekiwania na odpowiedź. Pozwala to na stworzenie stałej grupy klientów i utrzymanie ich przez długi czas, ponieważ będą oni zadowoleni z obsługi.

Co niezwykle istotne, oprogramowanie contact center Conpeek.com jest tak doskonale skonfigurowane, że można je rozwijać wraz z rozwojem firmy, dostosowując je do bieżących potrzeb. Można do niego dodawać kolejne moduły, dzięki czemu doskonale będzie ono wpływało na takie procesy jak sprzedaż i marketing oraz obsługa klienta. Ponadto, z wykorzystaniem specjalistów z Conpeek.com można takie oprogramowanie wdrożyć w wieloetapowym procesie opierającym się nie tylko o instalowanie i implementację poszczególnych procesów, biorąc pod uwagę potrzeby firmy, ale również szkolenia i warsztaty dla tych pracowników, którzy będą używać systemu. To bardzo ważne, ponieważ błędy popełnione na tym etapie mogłyby skutkować w niesprawności działania oprogramowania. Dzięki temu cała organizacja zostanie zaangażowana w zwiększanie efektywności obsługi bieżących i przyszłych klientów, co wpłynie pozytywnie na zysk.

Zobacz co możesz osiągnąć dzięki systemowi contact center Conpeek >>

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here