ITH rozbudowuje dostęp do Internetu dla przedsiębiorstw w całej Polsce

0
276

ITH z powodzeniem zakończyło rozbudowę swojej infrastruktury internetowej pod koniec pierwszego kwartału 2023 roku, otwierając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Te obiekty dołączają do istniejących lokalizacji w Warszawie przy Al. Jerozolimskich, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana technologia światłowodowa ITH gwarantuje dostęp do usług internetowych i transmisję danych.

Nasza różnorodność obiektów kolokacyjnych pozwala Klientom na wybór najlepszego miejsca dla swojego sprzętu. W niektórych przypadkach Klienci potrzebują dodatkowego centrum danych w innym mieście, lub obiektu kolokacyjnego blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Dzięki naszym zasobom możemy dostosować się do potrzeb Klientów i oferować kolokację w każdym z naszych obiektów, nawet w kilku jednocześnie, w ramach jednej sieci korporacyjnej opartej na ITH Net. – komentuje Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — kompetentny partner biznesowy

ITH to dynamicznie rozwijająca się polska firma telekomunikacyjna, która specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych usług ICT dla przedsiębiorstw. Swoją ofertę opiera na takich usługach, jak Internet światłowodowy, Internet biznesowy oraz Internet dla firm. Ponadto ITH świadczy również usługi kolokacji, wirtualnej centrali telefonicznej i hostingu domen.

Firmę ITH założyli Niko Bałazy i Jakub Jedynak, którzy dzięki swojemu doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej, sprawili, że przedsiębiorstwo szybko zdobyło renomę na rynku. Wsparcie finansowe zapewnili inwestorzy, tacy jak B Capital ASI – alternatywna spółka inwestycyjna z siedzibą w Krakowie oraz znany warszawski przedsiębiorca.

ITH swoje usługi świadczy na terenie całego kraju, z głównymi węzłami sieciowymi zlokalizowanymi w miastach, takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja Śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Dzięki szerokiej infrastrukturze sieciowej firma ITH może aktywować swoje usługi na obszarze Polski w krótkim czasie.

Buduj swoją sieć z ITH

ITHITH, firma znana z obsługi klientów takich jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games, rośnie na rynku dostarczając kompleksowe usługi IT. Firma odpowiedzialna jest również za dostarczenie rozwiązań sieciowych oraz usług dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hala Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku i centra handlowe ATUT na terenie całej Polski.

W ramach innowacyjnego projektu ITH Ready ITH integruje biurowce w Polsce z ich siecią ITH Net, przynosząc korzyści dla najemców, właścicieli i zarządców budynków. Współpracując z ITH Ready, korzystają z:

 • Spójnej i uporządkowanej infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrażania usług ITH Net.
 • Bezpłatnego dostępu do podstawowego i zapasowego łącza.

W ofercie firmy ITH znajdziemy następujące usługi IT:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrożenie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak wyraża przekonanie, że: ITH stawia na partnerstwo z wewnętrznymi zespołami IT swoich klientów, oferując im wsparcie zamiast rywalizacji. Firma dostosowuje się do potrzeb klientów poprzez elastyczność oferowanych usług, umożliwiając zmianę parametrów oraz czasu trwania umowy, co pozwala na wybór pomiędzy umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO  ITH, podkreśla, że: firma jest jednym z nielicznych dostawców usług IT na rynku biznesowym, który charakteryzuje się elastycznością, ciągłym dostosowywaniem się do potrzeb oraz rozwojem. Działając na terenie całej Polski, ITH posiada główne biura w Warszawie i Krakowie. W planach rozwoju firmy przewidziane są otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

Niko Bałazy, CEO  ITH
Niko Bałazy, CEO  ITH
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here