Rashguard Pit Bull

0
2755

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia bardzo ważny jest komfort podczas ćwiczeń. Dla jego zapewnienia dużą rolę odgrywają nie tylko doskonale zaprojektowana przestrzeń czy świetne wyposażenie ale również odzież. Odpowiednio dobrana – taka, która nie przeszkadza w aktywności – stanowi połowę sukcesu. Warto jednak pamiętać również o tym, by była funkcjonalna.

Odzież termoaktywna Pit Bull

Kojarzona najczęściej ze sportami zimowymi odzież termoaktywna świetnie sprawdza się również jako stały element stroju biegacza, pasjonata sztuk walki czy osoby korzystającej z siłowni. Doceniana jest również przez służby wojskowe. Dzięki odpowiedniemu materiałowi umożliwiającemu szybsze odparowywanie wilgoci zapewnia komfort użytkowania. Dzieje się tak za sprawą oddziaływania temperatury.

Elastyczna odzież termoaktywna przylega do ciała, a różnica temperatur pomiędzy ciałem człowieka a otoczeniem skutecznie wpływa na szybsze odparowywanie, zapewniając użytkownikowi dodatkowe poczucie komfortu cieplnego. Wybór odzieży termoaktywnej powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb – bardzo ważne jest, by podczas wyboru zwracać uwagę na jej przeznaczenie.

Opracowywana jest w zależności od potrzeb klienta. Materiały charakteryzujące się specyficzną do każdej z dyscyplin grubością odpowiadają zapotrzebowaniu klienta.  Zwyczajowo wyróżnia się odzież termoaktywną do biegania, jazdy na rowerze, do sportów zimowych, na motocykl, sportów drużynowych i siłownię. Seria koszulek rashguard stworzona została zgodnie z kryteriami charakteryzującymi odzież termoaktywną idealną dla osób preferujących tę ostatnią aktywność fizyczną.

Na siłownię – dla niej i dla niego 

Koszulki rashguard charakteryzują się anatomicznym dopasowaniem – dzięki elastycznemu materiałowi są odpowiednie do wszelkiego rodzaju aktywności. Komfort użytkowania zapewniają również płaskie szwy. W odróżnieniu od szwów tradycyjnych (overlockowych) ubrania szyte szwem płaskim nie posiadają zgrubień w miejscu łączenia materiału.

Dzięki temu osoba ćwicząca uniknie niepotrzebnych otarć, które mogłyby powstać podczas treningu. Materiał koszulek pitbull jest szybkoschnący, termoaktywny i oddychający: tym samym pomaga w utrzymaniu higieny. Kolekcje sprofilowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oferują koszulki z krótkim i długim rękawem. Kolekcja dla kobiet w swojej ofercie posiada również koszulki bez rękawów i topy.

Seria dla mężczyzn składa się z możliwych do wyboru stylów – od grafik tematycznych (m.in. Blue Eyed Devil’18, Boxing 18, Muay Thai 18), przez elementy patriotyczne (Rash Husarz, Rash Mash II Polska) do wzorów zestawionych z napisem pitbull lub samych napisów. Kolekcja damska oferuje obszerną gamę kolorów (Bull Camo 1), a elastyczny materiał pozwoli na podkreślenie sylwetki.

Grafiki są nieścieralne i trwałe – wykonane metodą sublimacji zachowają swoją formę przez długi czas.

Pełna oferta rozmiarów (dla kobiet od S do XL, dla mężczyzn do 3XL) pozwoli na wybór najodpowiedniejszego dla klienta.

Aktywne dzieci – odzież dziecięca Pit Bull

Odzież dla najmłodszych również powinna być funkcjonalna. Kolekcja koszulek rashguard Little PB posiada wszystkie te cechy, które  przynależą do oferty dla dorosłych. Rozmiary od 104 do 140 umożliwiają rodzicom wybór, a dziecięce grafiki i kolorystyka wyróżniają je na tle kolekcji podstawowej. Odzież zapewnia swobodę ruchu, co istotne szczególnie dla małych sportowców. Przeznaczona specjalnie dla dzieci kolekcja zapewniająca komfort podczas aktywności może być pomocna przy wspieraniu najmłodszych w ich sportowych pasjach.

Źródło: http://podbierak.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here