Pożyczka pozabankowa – kiedy warto ją wziąć?

Zdobycie odpowiedniej kwoty na realizacje planów często wymaga regularnego odkładania pieniędzy, do tego wielokrotnych wyrzeczeń z tym związanych. Jednak takie działania pozwolą zgromadzić potrzebną sumę i wykorzystać według indywidualnej potrzeby. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy okazja pojawia się nagle i nie ma czasu, by zaoszczędzić. Wtedy z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe.

 Nagła przeprowadzka

Wynajmujący przekazał wypowiedzenie umowy i masz tylko miesiąc na poszukanie nowego mieszkania? Przy braku oszczędności znalezienie mieszkania i wpłacenie kaucji, która często wynosi kilka tysięcy graniczy z cudem. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się pożyczka pozabankowa. Na kokos.pl wybrać można nie tylko kwotę pożyczki, ale również czas jej spłaty, który może trwać nawet pół roku.

Sprzęt AGD do wymiany

Kolejną sytuacją jest zepsucie się lodówki lub kuchenki gazowej. Są to sprzęty niezbędne do codziennego funkcjonowania, dlatego w przypadku awarii konieczne jest szybkie działanie. Otrzymanie sprzętu na raty nie zawsze jest możliwe, ponieważ sklepy ze sprzętem AGD posiadają często bardzo wysokie kryteria w ocenie zdolności klienta do spłacania rat. Pożyczka pozabankowa będzie świetnym rozwiązaniem również w tej sytuacji. Cały proces przyznawania pożyczki jest niezwykle krótki, dzięki czemu pozwoli szybko nabyć nowy sprzęt.

Wakacje last minute

Coraz więcej Polaków korzysta z pożyczek pozabankowych, by móc wyjechać na wakacje. Oferty last minute są często niezwykle korzystne, a okazje wyjazdu w egzotyczne miejsca lub do kraju, który zawsze chciało się odwiedzić i to za bardzo niską kwotę, nie pojawiają się często. Dodatkowo wiele instytucji pozabankowych specjalnie w okresie wakacyjnym ma przygotowaną korzystna ofertę wakacyjną.

Istnieje wiele nagłych sytuacji, w których pożyczka pozabankowa to bardzo korzystne rozwiązanie, Dużą zaletą jest możliwość otrzymania wszystkich istotnych informacji online, bez konieczności wychodzenia z domu i czekania w kolejce na swoją kolej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here