Nie masz pomysłu na prezent? Kup uniwersalny dodatek!

Kupowanie prezentów dla jednych jest przyjemnością, dla drugich obowiązkiem. Kiedy pomysły się kończą, obdarowywana osoba ma specyficzny gust lub w ogóle nie zna się jej preferencji, bardzo trudno znaleźć podarunek, który będzie odpowiedni. W takich sytuacjach najlepiej jest postawić na uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania.

Zapakuj wspomnienia

Ciekawym i zawsze dobrym pomysłem jest ramka na zdjęcia. Modele na agatameble.pl dostępne są w różnych stylach, dzięki czemu można pokusić się o wybranie nieco bardziej oryginalnego wzoru lub też postawić na prostotę. Podarunek spersonalizować można poprzez umieszczenie w nim wspólnych zdjęć. Wtedy nawet zwykła ramka stanie się symbolem czegoś niezwykłego. Zaletą jest również to, że taki prezent sprawdzi się w przypadku osoby w każdym wieku. 

Ogrzej atmosferę

A może świeczki? Wyjątkowy aromat lub oryginalna estetyka, jakie zapewniają, to świetny pomysł na prezent, szczególnie świąteczny. Świece podczas zimowych wieczorów wprowadzają wyjątkowy nastrój. Choć pomysł może wydawać się banalny, w rzeczywistości dobrej jakości świece, a więc takie, które będą zarówno dobrze wyglądać, jak i ładnie pachnieć, są chętnie otrzymywanym podarunkiem. Jeśli to jednak wciąż za mało, do świec można dokupić świecznik. Szklane kielichy lub ceramiczne pojemniki będą doskonałym uzupełnieniem prezentu. Warto jednak zastanowić się, jakie zapachy dana osoba lubi – jeżeli nie jesteśmy z nią wystarczająco blisko, najlepiej zapytać kogoś z jej bezpośredniego otoczenia.

Postaw na dekoracje

Innym rozwiązaniem jest wybranie przedmiotów mających tylko funkcje estetyczną. Piękny wazon, patera czy figurki to świetny i niedrogi pomysł na prezent. Choć poniekąd mają charakter uniwersalny, to jednak wybór odpowiedniego dodatku może stanowić problem, jeśli nie zna się aranżacji pomieszczeń. W takiej sytuacji nie warto eksperymentować z oryginalnością wybranego przedmiotu. Lepiej zdecydować się na taki, który pasował będzie do różnych stylów – klasyka i prostota bowiem zawsze się obronią. Najbardziej uniwersalny charakter maja przede wszystkim przedmioty szklane, a także wykonane z białej ceramiki. Ciekawie prezentują się także ozdoby drewniane, jednak nie do każdej aranżacji są odpowiednie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here