Słuchawki Sony

Zależy Ci na dobrej jakości dźwięku? Chcesz, aby bas i niskie tony wybrzmiewały w pełni bez względu na sygnały docierające z zewnątrz? Sprawdź bezprzewodowe słuchawki Sony Noise Reduction! Słuchaj bez szumów, zakłóceń oraz plączących się kabli. W pełni rozkoszuj się dźwiękiem i sam decyduj o jego natężeniu.

Sony Noise Reduction – bezprzewodowe słuchawki z systemem Extra Bass

Szukasz słuchawek na co dzień, które pozwolą Ci rozkoszować się czystym i głębokim brzmieniem? Odpowiedni będzie dla Ciebie model z Noise Canceling Sony WF-XB700. Te słuchawki bezprzewodowe wyposażone są w nowoczesny system EXTRA BASS. Technologia sprawia, że w uszach wybrzmiewają wszystkie dźwięki, nawet niski, wyrazisty bas. Może się okazać, że Twoje ulubione piosenki zabrzmią lepiej, mocniej i głębiej. Nie musisz się również przejmować czasem. Sony Noise Reduction mają pojemny akumulator, który pozwala na słuchanie dźwięków do 9 godzin bez przerwy. Etui ładujące przedłuża ten czas o kolejne 18 godzin! A co, jeśli słuchawki nagle przestaną działać? Wystarczy 10-minutowe ładowanie, aby muzyka mogła rozbrzmiewać w Twoich uszach przez kolejną 1 godzinę.

Chcesz poznać inne modele z Noise Canceling? Sprawdź propozycje Scentre w różnych kolorach:  https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=sluchawki_bezprzewodowe_douszne_z_noise_canceling_i_extra_bass

Wbudowany mikrofon pozwoli Ci na prowadzenie rozmów, a asystent Google umożliwi sprawdzenie najważniejszych informacji wyłącznie głosem – wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Dzięki komfortowej konstrukcji słuchawki nie wypadają, ponieważ stykają się w uchu w 3 miejscach. Dodatkowo Noise Cancelling Sony WF-XB700 są również odporne na pot i zachlapanie wodą, więc można bez problemu w nich uprawiać sport bez względu na poziom zmęczenia albo warunki atmosferyczne.

Słuchawki Noise Cancelling dla miłośników sportu i ruchu

Uwielbiasz sport? Muzyka dodaje Ci sił i pozwala się skupić na treningu? W Twoich uszach powinny pojawić się bezprzewodowe słuchawki Sony Noise Reduction WF-SP800N. Cyfrowa redukcja hałasu sprawi, że będziesz słyszeć wyłącznie dźwięk muzyki, a żadne szumy na siłowni czy podczas biegu nie będą Cię rozpraszać. Technologia EXTRA BASS dodatkowo podkręca niskie tony i nadaje im głębokiego wyrazu. Poczujesz silniejszą motywację w trakcie treningu!

Warto wiedzieć:

Jeśli wolisz jednak porozmawiać z kimś w trakcie ćwiczeń i jednocześnie rozkoszować się ulubionymi piosenkami, wystarczy włączyć tryb dźwięków otoczenia, a żaden odgłos Ci nie umknie.

Obawiasz się, że słuchawki nie nadążą za Tobą, jeśli będziesz biec, iść albo zmieniać intensywność ćwiczeń? Funkcja Adaptive Sound Control sama wykryje, co w danej chwili robisz i dostosuje dźwięk automatycznie do sytuacji. Czasem również zapamiętuje często odwiedzane miejsca. Oczywiście możesz również wybrać indywidualne ustawienia w aplikacji Sony | Headphones Connect. Muzyki da się bez przerwy słuchać przez 9 godzin z włączoną redukcją hałasu, więc bez problemu będziesz mógł rozkoszować się dźwiękiem w trakcie treningu. Pojemny akumulator pozwoli Ci na dodatkowe 9 godzin odsłuchu. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć opcję redukcji dźwięku w słuchawkach z Noise Canceling, przedłużysz ten czas do 13 godzin w obu przypadkach. Opcja szybkiego, 10-minutowego ładowania pozwoli Ci na dodatkowe 60 minut z muzyką. Obawiasz się, że po takim czasie będą Cię boleć uszy? Trójwymiarowa, zakrzywiona forma oraz miękka konstrukcja idealnie dopasowuje się do kształtu małżowiny i nie powoduje dyskomfortu. Są również wodoodporne.

Sony Noise Canceling z systemem eliminacji hałasu

Muzyka to Twój żywioł? Czujesz radość, gdy niski bas przyjemnie pobrzmiewa w twoich uszach, a żaden hałas z zewnątrz nie przeszkadza Ci w odbiorze dźwięku? Słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM3B z Noise Canceling spełnią Twoje oczekiwania. Zaawansowana technologia z procesorem QN1e HD osłabia hałasy z zewnątrz i pozwala w pełni zanurzyć się w dźwięku ulubionych rytmów. Wychwytuje niepotrzebne szumy na niemal każdej częstotliwości – pomaga w tym podwójny czujnik hałasu. 6-milimetrowy przetwornik akustyczny zapewnia czysty i bogaty dźwięk, którego brakuje w bezprzewodowych słuchawkach starszej generacji. System DSEE HX natomiast nadaje skompresowanym plikom dźwiękowym lepszą jakość, więc nie musisz dłużej obawiać się o poziom dźwięku.

Warto wiedzieć:

Lubisz oglądać na smartfonie albo tablecie filmy? Słuchawki Sony Noise Reduction WF-1000XM3B zapewniają pełną synchronizację między obrazem a głosem aktorów.

Słuchawki z Noise Canceling są dobrze dopasowane dzięki gumowej powierzchni antypoślizgowej, która nie doprowadza do wypadania ich – stykają się również 3 punktach wewnątrz uszu, co pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania. Technologia Adaptive Sound Control wykrywa Twoje ruchy i dostosowuje głośność dźwięków docierających z zewnątrz. Słuchawki są sterowane dotykowo, więc o wielu funkcjach możesz zdecydować bez wyciągania telefonu. Potrafią działać do 6 godzin z włączoną opcją eliminacji hałasu lub 8 godzin bez niej. Akumulator pozwala na 3-krotne ładowanie, co oznacza, że bezprzewodowe słuchawki Sony mogą działać nawet do 32 godzin bez podłączania do prądu. Jeżeli nagle się rozładują, wystarczy 10 minut, aby działały jeszcze przez 1,5 godziny. To sprzęt dla wymagających, którzy cenią sobie funkcjonalność, moc i elegancki design.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here