Chcesz zarobić na parkingu jeszcze więcej? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia!

Posiadanie wolnej przestrzeni w dogodnym miejscu to duża szansa na atrakcyjny zarobek. Przestrzeń tę można przeznaczyć również do organizacji parkingu. Aby zarobić na nim jak najwięcej, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia!

Miejsc parkingowych stale brakuje – zarówno w dużych, jak również w mniejszych miejscowościach. Właśnie dlatego parking może stać się atrakcyjnym sposobem na zarobek.

Aby jednak osiągnąć jak najlepsze zyski, parking musi być nie tylko odpowiednio zaprojektowany i wyposażony, ale również właściwe zarządzany. W tym celu warto skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie.

Najem parkingu – atrakcyjne zyski na wyciągnięcie ręki

Aktualnie najpopularniejszą usługą wybieraną przez właścicieli przestrzeni parkingowych jest dzierżawa, czyli najem parkingu.

Usługa ta polega na przekazaniu parkingu w ręce firmy zewnętrznej, która kompleksowo zajmuje się jego prowadzeniem, a właścicielowi regularnie przekazuje generowane przez miejsca parkingowe zyski.

Jeśli chodzi o komfort, najem parkingu jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ wtedy właściciel przestrzeni parkingowej nie musi zajmować się doborem wyposażenia, zarządzaniem parkingiem czy rozliczeniami – wszystko zapewnia firma zewnętrzna, która ma w tym odpowiednie doświadczenie.

Dobierz najlepszy model współpracy przy rozliczeniu

Firmy, które zajmują się zarządzaniem parkingami, zapewniają swoim klientom kompleksową i fachową obsługę. Rozliczenia za usługi najmu czy zarządzania parkingiem prowadzone są w oparciu o oczekiwania klienta.

Najczęściej stosuje się dwa modele rozliczeniowe, a mianowicie jako udział w przychodach lub też jako stała opłata.

Udział w przychodach polega na tym, że właściciel parkingu płaci ustalony procent obrotu dla miejsc parkingowych. Zatem opłata zmienia się w zależności od zainteresowania ofertą.

Druga metoda rozliczenia to stała opłata – wówczas ustalana jest odgórnie miesięczna stawka, która liczona jest dla każdego miejsca postojowego. Stawka nie zmienia się przez cały okres trwania umowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here