Bukiety ślubne, które idealnie pasują do zimowej scenerii

Ślub to wyjątkowy i wyczekiwany dzień przez każdą młodą parę. Przygotowań jest sporo, suknia ślubna i garnitur, sala, orkiestra weselna, a także kwiaty. Każdy chce, aby ten dzień był niezapomniany.

Bukiet ślubny, jaki wybrać?

Oferty bukietów ślubnych są bardzo szerokie. Wiele kwiaciarni jest w stanie przygotować właściwie to, co klient sobie wymarzył. Oczywiście są wyjątkowe sytuacje, bo ciężko byłoby zrobić bukiet z konwaliami- w grudniu! Jednak jeśli panna młoda nie ma takich wymagań, kompozycja kwiatowa nie stanowi problemu, a wprawiony florysta jest  w stanie wykonać właściwie wszystko.

Ślub zimą

Na ślub zimą nie decyduje się wiele par. Dużo większą popularnością cieszą się miesiące ciepłe, wiosenne, letnie oraz wczesna jesień. Zima wymaga często innych przygotowań. I to nie tylko jeśli chodzi o ubiór panny młodej, lecz także dodatków, w szczególności kwiatów. Nie każdy kwiat bowiem lubi zimne temperatury i nie każdy będzie pasował do zimowej scenerii. Na jaki bukiet zatem zdecydować się biorąc ślub zimą? Bukiet ślubny z frezji od Amarantkwiaty.pl to jedna z doskonałych propozycji zimowej stylizacji bukietu.

Bukiet ślubny na zimę

W tym wyjątkowym dniu ważny jest każdy szczegół. Wszystkie elementy muszą być do siebie idealnie dopasowany. Bukiety ślubne często nawiązują do pory roku, tak jak wspomniane już konwalie. Kwiaty sezonowe są chętnie wybierane jako główny motyw ślubnego bukietu lub jego dodatek. Jednak biorąc ślub zimą, możliwości związane z wyborem kwiatów są dość ograniczone. O tej porze roku dostępne są bowiem kwiaty, które można bez problemu wyhodować w szklarni. Floryści potrafią doskonale poradzić sobie i w takim wypadku, gdyż obok kwiatów pojawiają się rewelacyjne elementy ozdobne, takie jak dekoracje z tkaniny, biżuterii czy piór, a wszystko razem uwypukla piękno wyjątkowej, zimowej scenerii. W bukietach zimowych niezwykle często wykorzystywane są frezje o białym kolorze, które w połączeniu z odpowiednimi dodatkami doskonale komponują się z otoczeniem i białą suknią panny młodej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here