Zasady 3 x Z w Punkcie ksero Poznań.

3 razy Z – wiesz co to takiego? Zero opóźnień, zero pomyłek, zero stresu takie motto przyświeca firmie Ksero A0 w której zrealizujesz wszelkie usługi związane z drukowaniem, scanowaniem, kserowaniem itp.

Na nowoczesnych urządzeniach możesz wykonać ksero czarno-białe lub kolorowe, w różnych formatach, także tych wielkoformatowych. Możesz od razu zlecić aby wydrukowane prace przyciąć, zalaminować, zbindować i oprawić. Mamy w ofercie również wykonywanie pieczątek. Bogata oferta jest dostosowywana do potrzeb klienta, nawet najbardziej wyszukanych.

Drukarnia cyfrowa. 

Jeżeli potrzebujesz wydrukować cokolwiek na pewno jesteśmy w stanie ci pomóc. Drukujemy na nowoczesnych maszynach oferując wyjątkową jakość. Mogą to być plakaty, wizytówki, ulotki, naklejki, teczki, papier firmowy i wiele innych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej, fundacyjnej czy dla indywidualnego klienta. Jeżeli masz pomysł pomożemy ci go wdrożyć, a jeśli nie, my zrobimy projekt za ciebie. Nasi pracownicy to kreatywni ludzie z głowami pełnymi pomysłów. Dlatego nie boimy się żadnych wyzwań. Drukujemy także zdjęcia, a także wykonujemy druk na piance i PCV. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta. Zawsze na czas i bez pomyłek. 

Jakie udogodnienia proponujemy klientom?

Punkt ksero Poznań aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów stara się ułatwić im procedury związane z drukowaniem i innymi usługami. Firmy na przykład mogą liczyć na fakturowanie miesięczne, co ułatwia kilkakrotne korzystanie bez zbędnych formalności. Można pliki do wydruku wysłać do nas mailowo, nawet zlecenia priorytetowe. Zawsze chcemy porozumieć się z klientem, tak aby był zadowolony. Dokumenty powyżej określonej kwoty są dostarczane na adres klienta bez dodatkowej opłaty. Można zlecić wykonanie usługi od początku do końca np. od drukowania do pracy oprawionej.

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie usługi?

Przede wszystkim dbamy o jakość wykonania druku i innych usług. Staramy się też przyjaźnić z naszymi klientami. Nie wystarcza nam suche wykonywanie czynności. Jeżeli mamy z klientem dobre porozumienie łatwiej dostrzegamy to czego potrzebuje i wiemy jak to osiągnąć. Nasz sprzęt jest wysokiej jakości, a obsługują go nie tylko fachowcy, ale pasjonaci. Ludzie, którzy to co robią po prostu kochają. Standardem są więc usługi mega profesjonalne. Oprócz ludzi i maszyn naszym atutem jest też wyjątkowej jakości papier. Prace drukowane na nim dają efekt końcowy bez porównania z tymi gorszymi materiałami. w całej tej fachowości i wysokiej jakości nie zapomnieliśmy, że cena jest również wyznacznikiem popytu na nasze usługi. Nie zaniżamy jakości, pomimo konkurencyjnych cen. Preferujemy metodę małych kroczków. Zadowolony klient, który wróci do nas i przyprowadzi znajomych lub poleci nas dalej, to jest nasz cel. Chcemy aby nasza firma kojarzyła się wyłącznie z profesjonalizmem połączonym z przyjemną atmosferą współpracy. Tylko w ten sposób można działać długofalowo, wykonywać swoją pracę i spełniać oczekiwania klientów.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here