Szukasz nowych inwestycji w Poznaniu? Wybierz te z wykończeniem pod klucz!

Coraz więcej kupujących mieszkania decyduje się na wykończenie pod klucz. Dlaczego warto wybrać taką właśnie opcję?

Przy zakupie nowego mieszkania mamy wyjątkową okazję do tego, aby wykończyć je zgodnie ze swoim pomysłem. Nie musimy iść na kompromisy, ponieważ nowe lokum jest jak czysta kartka, która może być pomalowana tak, jak tego chcemy.

Dzisiaj nadal wiele osób wybierających mieszkania od deweloperów kupuje je w opcji wykończenia deweloperskiego. W tym przypadku trzeba już we własnym zakresie wykończyć i zaaranżować mieszkanie. Jest jednak wygodniejsza alternatywa – nowe mieszkania wykończone pod klucz!

Czym jest wykończenie pod klucz

W tym przypadku mamy do czynienia z dodatkową opcją wykończenia oferowaną przez dewelopera. Jest ona powszechnie spotykana, na przykład możemy wykupić ją wtedy, gdy wybieram nowe inwestycje w Poznaniu czy w Warszawie. Usługa pod klucz to nic innego jak wykończenie mieszkania na życzenie klienta, zgodnie z jego wskazaniami z dostępnego katalogu.

W ramach prac wykonuje się następujące:

  • montaż drzwi wewnętrznych
  • malowanie ścian i sufitów
  • wykończenie łazienki
  • kładzenie podłóg

W zależności od wybranej opcji prace mogą być też poszerzone, na przykład mogą obejmować wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie wykończone pod klucz

Tego rodzaju usługa to przede wszystkim duży komfort dla kupującego – nie musi on sam wykańczać wnętrz lub poszukiwać ekipy, która nie zawsze jest w stanie spełnić jego wymagania. Wykończenie pod klucz nie wymaga kupowania materiałów, ich transportu, przechowywania, projektowania wnętrza – wszystkim zajmuje się wtedy ekipa związana z deweloperem. Czas odbioru mieszkania po wykończeniu pod klucz jest również dość krótki – to na ogół około 3 miesięcy.

Za usługę trzeba będzie zapłacić od około 450 złotych za metr kwadratowy w podstawowej wersji do około 1200 złotych za metr kwadratowy przy wyborze wersji luksusowej, z największą liczbą materiałów do wyboru i poszerzonym profilem prac.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here