Billboard

Billboard to, najprościej mówiąc, tablica dużych rozmiarów, na której umieszcza się określone treści reklamowe. Może to być logo firmy, hasło promocyjne, grafika oraz wszystko inne, za pomocą czego chcemy trafić do potencjalnego klienta. Takie tablice to jedna z podstawowych, ale jednocześnie najbardziej efektywnych form reklamy zewnętrznej, czyli takiej, która występuje w ogólnodostępnej przestrzeni. Jeśli Twoja firma planuje kampanię reklamową, to z całą pewnością warto skorzystać z opcji wynajmu billboardu.

Najlepsze lokalizacje za rozsądną cenę

Godną polecenia firmą, która zajmuje się organizacją kampanii reklamowych oraz wynajmem bilbordów jest Billboardy360.pl. Załoga firmy to specjaliści w dziedzinie marketingu oraz grafiki. Billboardy umieszczone są na terenie całego kraju. Zlokalizowane je w najbardziej ruchliwych miejscach, w tym przy głównych trasach przelotowych oraz ulicach takich miast jak między innymi: Bolesławiec, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Kalisz, Leszno, Legnica, Międzyrzecz, Piła, Ostrów Wielkopolski, Włocławek, Zduńska Wola. 

Co istotne, firma ciągle poszerza swoją ofertę. Co miesiąc pozyskuje od 20 do 50 nowych powierzchni reklamowych. Do tego oferuje atrakcyjne stawki za ich wynajem. Z usług Billboardy360.pl korzystają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również największe korporacje w Polsce. W portfolio firmy znajduje się współpraca z takimi podmiotami jak: Amazon, Media Expert, Audi, Komputronik, Alior Bank, Tui, Intermarche, Stokrotka,  Bocian Pożyczki, McDonald’s. Na chwilę obecną zrealizowano ok. 1000 udanych kampanii reklamowych.

Jakie rodzaje billboardów są w ofercie?

Katalog firmy obejmuje tablice reklamowe o różnych rozmiarach. W opcji są zarówno billboardy, których powierzchnia wynosi 12 m2, jak i megaboardy o powierzchni 70m2. Te drugie, ze względu na olbrzymie gabaryty, ustawiane są przede wszystkim przy drogach głównych łączących miasta, przy autostradach oraz wjazdach do miejscowości. Żaden z kierowców, ani pasażerów nie przeoczy publikowanej treści reklamowej.

Billboardy rozróżnia się również ze względu na sposób ich montażu. Biorąc pod uwagę takie kryterium, wymienić można:

  • billboardy wolnostojące,
  • billboardy przestawne,
  • billboardy na budynkach.

Billboardy wolnostojące montowane są bezpośrednio w gruncie. Ich specjalnie opracowane nogi oraz fundament zalewane są betonem. Billboardy przestawne umożliwiają przeniesienie tablicy w dowolnie wybrane miejsce. Trzeci rodzaj billboardów montuje się na elewacjach budynków.

Billboardy na zamówienie

Warto podkreślić, że współpraca z Billboardy360.pl może polegać na wynajmie, ale również produkcji i montażu billboardów. W opcji są zarówno modele wolnostojące, przestawne i elewacyjne. W związku z tym, że wykonuje się je z najlepszej jakości materiałów, wszystkie tablice charakteryzują się wysoką odpornością na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, w tym mocnych wiatrów. Ich zaletą jest też antykorozyjność.

Billboardy wykonane są z zagniatanych krawędziowo paneli z blachy ocynkowanej. Nieocynkowane elementy są natomiast dwukrotnie malowane odpowiednimi farbami. Ekrany posiadają ponadto ramkę ozdobą, która sprawia, że wyglądają reprezentacyjnie. Firma udziela dwuletniej gwarancji na korozję oraz wady techniczne. Solidny ekran oraz świetnie wykonany plakat to gwarancja udanego projektu reklamowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here